Přijeďte fandit do Špindlu autobusem

V březnu bude Špindlerův Mlýn opět hostit Světový pohár v alpském lyžování. Ženy pojedou obří slalom a slalom a Vy můžete být u toho bez stresu jak se k nám do Špindlu dostat. Ve spolupráci s firmou CITY SKI, která je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v ČR, pro Vás plánujeme speciální expresní autobusy na Světový pohár v alpském lyžování.

JÍZDOU BUSEM POMŮŽETE OMEZIT KOLONY

Očekáváme velký zájem diváků a v době konání SP bude vjezd do Špindlerova Mlýna postupně uzavírán. Jeden autobus je kratší než tři auta, ale uveze mnohonásobně více fanoušků. Navíc, pro busy CITY SKI bude vjezd povolen a Vy se tak dostanete až do Špindlu bez starostí s řízením a bez nutnosti přesedat na kyvadlovou dopravu ve Vrchlabí. Nechte tedy auto v teple v garáži a dejte si svařák. Váš zážitek začne již v autobuse a můžete se těšit na výbornou atmosféru s ostatními fanoušky. Navíc, Váš výlet bude ekologický i ekonomický, protože budete šetřit životní prostředí i Vaši peněženku.

ČASY ODJEZDŮ

Z Prahy budeme plnit autobusy nejprve s odjezdem v 7:00. Po naplnění kapacity budou postupně vypisovány zájezdy s dřívějším odjezdem.  Odjezdy z Prahy budou přidávány na 6:40, 6:20 a případně na 6:00.

Z Plzně bude odjezd pouze v 6:00. Z Pardubic, Liberce, Mladé Boleslavi budou odjezdy pouze v 7:00.

Časy odjezdů ze Špindlu

NEOPAKOVATELNÁ ATMOSFÉRA LYŽAŘSKÉ KOMUNITY

Jako dárek dostanete k zájezdu ZDARMA časopis SNOW. Součástí zájezdů CITY SKI je zábava, kultovní lyžařská videa, soutěže o lyžařské vybavení, seznamka a mnoho dalších služeb vytvářejících neopakovatelnou atmosféru lyžařské komunity. Jet fandit na svěťák je jistě lepší v partě nadšených lyžařů než sám autem. Pokud nemáte s kým vyrazit, nastupte do autobusu CITY SKI, kde si můžete najít nové kamarády.

CENY

PRAHA:
Balíček BUS + TRIBUNA pátek = 1200 Kč
Balíček BUS + TRIBUNA sobota = 1600 Kč
Balíček BUS + VSTUP = 500 Kč
Jen BUS = 400 Kč

PARDUBICE, LIBEREC, MLADÁ BOLESLAV, HRADEC KRÁLOVÉ:
Balíček BUS + TRIBUNA pátek = 1100 Kč
Balíček BUS + TRIBUNA sobota = 1500 Kč
Balíček BUS + VSTUP = 400 Kč
Jen BUS = 300 Kč

PLZEŇ:
Balíček BUS + TRIBUNA = 1400 Kč
Balíček BUS + TRIBUNA sobota = 1800 Kč
Balíček BUS + VSTUP = 700 Kč
Jen BUS = 600 Kč

NÁVRAT

Všechny jízdenky na naše speciální zájezdy na Světový pohár jsou zpáteční.  U zájezdu, který vyjede z Prahy v 7:00, bude odjezd ze Špindlu zpět do Prahy v 17:00 hodin.  Pro dřívější odjezdy z Prahy budou také dřívější odjezdy ze Špindlu.  Interval je po dvaceti minutách.

V pátek na obří slalom bude v nabídce také možný odjezd ze Špindlu ve 20:00.  Díky pozdějšímu odjezdu můžete být přítomni také na oficiální vyhlášení výsledků obřího slalomu a losování startovních čísel na sobotní slalom.

Na tento odjezd se musíte přihlásit předem a nelze jej změnit během dne.  Tyto večerní odjezdy budou o sto korun dražší.

Do ostatních měst budou odjezdy v 17:00.

REZERVACE

Rezervaci můžete provést jednoduše online: www.cityski.cz/worldcup2019/

2019-02-22T12:36:11+00:00