Sobota vyprodaná! Zbývá už jen pár lístků na pátek

Jen několik posledních vstupenek zbývá na závody Světového poháru ve Špindlerově Mlýně. A to jen na páteční obří slalom. Sobotní slalom je beznadějně vyprodaný.

„Zájem o vstupenky byl obrovský, těšíme se na fantastickou diváckou kulisu,“ říká Max Gottfried, šéf organizačního výboru akce. „Na páteční závody pořád několik lístků zbývá, jsme zhruba na 95 procentech kapacity. Sobota je do posledního místa vyprodaná. Už není žádná možnost se ke vstupenkám dostat.“

Pokud ještě vstupenky nemáte a chcete vidět v akci největší hvězdy ženského alpského lyžování ve Špindlerově Mlýně, máte poslední šanci si je zakoupit ještě na pátek. Lístky na páteční obří slalom můžete stále zakoupit on-line na webu www.worldcup2019.cz.

Pořadatelé finišují s přípravami, jen o závodní sjezdovku se stará zhruba stovka lidí. „Technické čety měly v poslední době hodně napilno, aby daly sjezdovku do pořádku poté, co v týdnu sněžilo. A povedlo se jim to. Všichni, kdo se starají o přípravy, odvedli perfektní práci. Nepotkal nás žádný zásadní problém,“ pochvaluje si Gottfried, který zároveň apeluje na všechny návštěvníky, aby po oba dny vyrazili s dostatečným časovým předstihem, aby nenastaly dopravní komplikace.

Pořadatelé ve spolupráci s Policií České republiky připravili rozsáhlý dopravní projekt, který má zajistit maximální plynulost dopravy. „Důležité je, aby diváci nenechávali příjezd na poslední chvíli a dbali pokynů policie a organizátora.

2019-03-07T10:30:37+00:00